Menu
Your Cart

Bed - Bed Frames - Headboard

RABAT BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
MİNA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
GOLDEN BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
AMETİS BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
VİCENZA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
VELDA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
SOLO BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
PATARA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
OTANTİK BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
MONTANA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
MAXIMA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
LİNA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
LİKYA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
LİFOS BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
LİDYA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
LABELLA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
KİNG BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
HERA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
EYJA BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
EKOL BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
DİAMOND BED - BED FRAMES - HEADBOARD..
$0.00
Showing 1 to 21 of 30 (2 Pages)

Günlük hayatımızın stresi, telaşı, yorgunluğunu eve gidince atmak isteriz. Dinlenmek, yenilenmek demektir. İyi bir dinlenme içinde, iyi bir uyku gereklidir. “Eve gideyim de şöyle bir yatıp dinleneyim” cümlesini gün içinde sürekli aklımızdan geçirir dururuz. Ancak evimizde rahat ve sağlık koşullarına uygun bir yatak yok ise uyku bile bize problem olabilir. Hayatımız ve sağlığımız için uyku bu kadar önemliyken neden yatak/baza/başlık seçimlerimizde seçici olmayalım ki?

Uyku yaşamak ve hayatımızı sürdürmek için gerekli en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir.  İyi bir uyku daha zinde ve daha verimli yaşantıları beraberinde getirecektir. Ancak iyi bir uyku için iyi bir yatak gereklidir. Her bedenin fiziksel özellikleri farklıdır bu sebeple kimi insan sert, kimi insan yumuşak yataklarda daha rahat etmektedir. Yatak seçerken, bu konuya da dikkat etmek gerekir. Sadece iyi bir yatak da yeterli değildir. Yatağın destekleyicisi baza da dayanıklı ve sağlık koşullarına uygun olmalıdır. Yani yatak/baza/başlık ayrılmaması ve bütünüyle dikkat edilmesi gereken ürünlerdir.

Eskilerde evlerde karyola denilen yataklar kullanılmaktaydı. O yatakların hem rahatlığı hem de insana verdiği huzur bir başkaydı. Ancak apartman yaşantısına geçildiğinden beri yatak/baza/başlık kullanımına geçiş başladı. Bunun sebebi artık odalarda kullanılabilir alanlar daha az olduğundan, baza gibi saklama ve alan darlığını sağlayan ürünlerin konulabileceği mobilyalar üretilmeye başlandı. Derin bazalar tasarlanırken, daha uzun süre kullanım ve düzenli saklama alanı oluşturma hedeflenmiştir. İnsanların değişen hayat koşullarına orantılı ihtiyaçları da değişmekte ve üreticiler bu alanda yenilikler yapmaktadır. Yatak/baza/başlık bütünü bu tür ihtiyaçların giderilmesi ve görselliğin sağlanması açısından tercih edilmektedir.

Yatak başlık geleneği Osmanlı tarihinde sıkça rastlanan bir tarzdır. Günümüzde de bu geleneğin modernize edilmiş hali sunulmaktadır. En güzel ve her tarzda yatak/baza/başlık arayışlarınız varsa Özbay Mobilya’ya bakmadan geçmeyin. Modern ile eskiyi harmanlayıp evinize bir hava katmak için çalışan uzman ekibiyle, her mevsim uygun fiyatlarıyla Özbay Mobilya en tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

WHATSAPP SUPPORT

Our customer representatives usually respond within 1 minute.

WHATSAPP SUPPORT